KRP-11AY-120 TE Connectivity / P&B
KRP-11AY-120?RQPN=KRP-11AY-120
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 5A 240VAC GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції KRP-11AY-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11AY-120 KRP-11AY-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays KRP%20KA%20KR.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 120V