KRP-11DG-110
KRP-11DG-110 TE Connectivity / P&B
KRP-11DG-110?RQPN=KRP-11DG-110
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 8 PIN DPDT 110VDC
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V.
Інші пропозиції KRP-11DG-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11DG-110 KRP-11DG-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays KRP%20KA%20KR.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V