KRP-11DG-125
KRP-11DG-125 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
KRP%20KA%20KR.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 125V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 125VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 93.75 VDC
Part Status: Obsolete
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2400VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 125V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 125VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 8 Pin (Octal), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 93.75 VDC, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2400VA.
Інші пропозиції KRP-11DG-125
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11DG-125 KRP-11DG-125 Виробник : TE Connectivity / AMP KRP%20KA%20KR.pdf General Purpose Relays Relay DPDT 10A 125VDC Socket