KRP-11DN-110
KRP-11DN-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
KRP%20KA%20KR.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPDT 10A 110VDC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KRP-11DN-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11DN-110 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-918464.pdf General Purpose Relays DPDT 10A 110VDC GEN PURPOSE RELAY