KRP-11DY-24 TE Connectivity / P&B
KRP-11DY-24?RQPN=KRP-11DY-24
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPDT 5A 24VDC 472Ohm Relay Socket
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції KRP-11DY-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-11DY-24 KRP-11DY-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays KRP%20KA%20KR.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V