KRP-14AN-120
KRP-14AN-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
KRP%20KA%20KR.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT ENCL 4VA 120VAC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KRP-14AN-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-14AN-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0910-336461.pdf General Purpose Relays 3PDT ENCL 4VA 120VAC GEN PURPOSE RELAY