KRP-14AN-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
KRP%20KA%20KR.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 84 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 20.4 VAC
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2400VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 84 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 20.4 VAC, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2400VA.
Інші пропозиції KRP-14AN-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-14AN-24 Виробник : TE Connectivity / P&B 1393102-1?RQPN=KRP-14AN-24 General Purpose Relays 3PDT 10A 24VAC GEN PURPOSE RELAY