KRP-14DG-12
KRP-14DG-12 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_KRPA_0715-918464.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 3PDT 10A 12VDC GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 100 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Part Status: Obsolete, Coil Insulation: Class B.
Інші пропозиції KRP-14DG-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRP-14DG-12 KRP-14DG-12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays KRP%20KA%20KR.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 100 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC