KRPA-14DY-48
KRPA-14DY-48 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 5A 48V
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
General Purpose Relays 3PDT 5A 48VDC SCKT GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KRPA-14DY-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRPA-14DY-48 KRPA-14DY-48 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-712437.pdf General Purpose Relays 3PDT 5A 48VDC SCKT GEN PURPOSE RELAY