KRPA-5DY-12
KRPA-5DY-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KRPA&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції KRPA-5DY-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KRPA-5DY-12 KRPA-5DY-12 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KRPA_0715-712307.pdf General Purpose Relays SPDT 5A 12VDC