Продукція > INGUN > KS-10047G12
KS-10047G12
KS-10047G12 INGUN
M_KS-10047G12_0001.pdf
Виробник: INGUN
Test needle socket; collar diameter: 1,85mm, collar height: 12mm Length: 40mm; contact plating: gold-plated KS-10047G12 Ingun M KS-10047G12
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Test needle socket; collar diameter: 1,85mm, collar height: 12mm Length: 40mm; contact plating: gold-plated KS-10047G12 Ingun M KS-10047G12, кількість в упаковці: 5 шт.