KS-3R3224-R
KS-3R3224-R Eaton - Electronics Division
KS%2CKSR.pdf
Виробник: Eaton - Electronics Division
Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Package / Case: Coin, Thin Terminals - Same Sides
Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination: SMD (SMT) Tabs
ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 220 mF
Voltage - Rated: 3.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 220MF -20% +80% 3.3V SMD, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bulk, Package / Case: Coin, Thin Terminals - Same Sides, Size / Dimension: 0.268" Dia (6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination: SMD (SMT) Tabs, ESR (Equivalent Series Resistance): 200Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 220 mF, Voltage - Rated: 3.3 V.