Продукція > SUPIRIT INC. > KS100DU-1500650
KS100DU-1500650
KS100DU-1500650 Supirit Inc.
4de111_ef369d3a2e854b059fa09c8a50983bff.pdf
Виробник: Supirit Inc.
Description: AC/DC ADAPTER 15V 97.5W LPS
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.02" L x 2.36" W x 1.50" H (153.0mm x 60.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 15V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, KCC, LPS, PSE, RCM
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6.5A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 97.5 W
Standard Number: 60335-1; 60950-1; 62368-1
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC ADAPTER 15V 97.5W LPS, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.02" L x 2.36" W x 1.50" H (153.0mm x 60.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 15V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, KCC, LPS, PSE, RCM, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6.5A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 97.5 W, Standard Number: 60335-1; 60950-1; 62368-1.