Продукція > KUDOM > KSA240D2-24
KSA240D2-24
KSA240D2-24 KUDOM
info-p%20ksa240d2-24.pdf
Виробник: KUDOM
240VAC; 19-32VDC; 2A; Zero Crossing; 24 x 6,5 x 21,2mm; Single Phase; 2000VACrms; PCB; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSA240D2-24 P KSA240D2-24
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
240VAC; 19-32VDC; 2A; Zero Crossing; 24 x 6,5 x 21,2mm; Single Phase; 2000VACrms; PCB; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSA240D2-24 P KSA240D2-24, кількість в упаковці: 5 шт.