KSF60F60B
KSF60F60B Kyocera AVX
10EDB40-file.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Rectifiers DIODE FAST RECOVERY 600V 60A
на замовлення 295 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 600V 60A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 85 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 60A, Supplier Device Package: TO-247, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 60 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V.
Інші пропозиції KSF60F60B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KSF60F60B Виробник : KYOCERA AVX 10EDB40-file.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 60A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 85 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 60A
Supplier Device Package: TO-247
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 60 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V