Продукція > I-AUTOC > KSI240D10-L
KSI240D10-L
KSI240D10-L i-Autoc
info-p%20ksi240d10.pdf
Виробник: i-Autoc
240VAC; 4-32VDC; 10A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Single Phase; Triac or SCR; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSI240D10-L P KSI240D10-L
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 4 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
240VAC; 4-32VDC; 10A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Single Phase; Triac or SCR; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSI240D10-L P KSI240D10-L, кількість в упаковці: 2 шт.