Продукція > I-AUTOC > KSI240D60-L
KSI240D60-L
KSI240D60-L i-Autoc
info-p%20ksi240d10.pdf
Виробник: i-Autoc
240VAC; 4-32VDC; 60A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Single Phase; Triac or SCR; 4000VACrms; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSI240D60 P KSI240D60
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
240VAC; 4-32VDC; 60A; Zero Crossing; 58,6 x 45,7 x 26,5mm Single Phase; Triac or SCR; 4000VACrms; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSI240D60 P KSI240D60, кількість в упаковці: 1 шт.