Продукція > I-AUTOC > KSIM240D25-LM
KSIM240D25-LM
KSIM240D25-LM i-Autoc
info-p%20ksim380d25-lm.pdf
Виробник: i-Autoc
240VAC; 4-32VDC; 25A; Zero Crossing; 38 x 28,4 x 19,5mm; Single phase; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSIM240D25-LM P KSIM240D25-LM
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
240VAC; 4-32VDC; 25A; Zero Crossing; 38 x 28,4 x 19,5mm; Single phase; 4000VACrms; -30°C~+80°C; LED i-Autoc SSR Relay KSIM240D25-LM P KSIM240D25-LM, кількість в упаковці: 2 шт.