Продукція > I-AUTOC > KSJ100D80-L
KSJ100D80-L
KSJ100D80-L i-Autoc
info-p%20ksj100d20-l.pdf
Виробник: i-Autoc
100VDC; 4-32VDC; 80A; 58,6 x 45,7 x 26,5mm; LED 2500VACrms; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSJ100D80-L P KSJ100D80-L
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
100VDC; 4-32VDC; 80A; 58,6 x 45,7 x 26,5mm; LED 2500VACrms; -30°C~+80°C; i-Autoc SSR Relay KSJ100D80-L P KSJ100D80-L, кількість в упаковці: 1 шт.