Продукція > KOINO > KSL16RS3-1
KSL16RS3-1
KSL16RS3-1 KOINO
12_16mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: 16mm SELECTOR SWITCH
Packaging: Bulk
Features: Bezel - Rectangular
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Type: Standard
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination: Non-Illuminated
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 24 V
Number of Positions: 3
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16mm SELECTOR SWITCH, Packaging: Bulk, Features: Bezel - Rectangular, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Type: Standard, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination: Non-Illuminated, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 24 V, Number of Positions: 3.