Продукція > KOINO > KSL16SAK2-1
KSL16SAK2-1
KSL16SAK2-1 KOINO
12_16mm_Switches.pdf
Виробник: KOINO
Description: 16mm SELECTOR SWITCH
Packaging: Bulk
Features: IP40
Current Rating (Amps): 3A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 45°
Key Removable Positions: All
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 24 V
Number of Positions: 2
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16mm SELECTOR SWITCH, Packaging: Bulk, Features: IP40, Current Rating (Amps): 3A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 45°, Key Removable Positions: All, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.20mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 24 V, Number of Positions: 2.