Продукція > KOINO > KSL30AL3-11
KSL30AL3-11
KSL30AL3-11 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 30mm SELECTOR SWITCH
Features: Bezel - Round, Black Knob
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Illumination: Non-Illuminated
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Positions: 3
Написати відгук
Description: 30mm SELECTOR SWITCH, Features: Bezel - Round, Black Knob, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Illumination: Non-Illuminated, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.20mm Dia, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Positions: 3.