Продукція > KOINO > KSL30K3-11
KSL30K3-11
KSL30K3-11 KOINO
25_30mm_Switch.pdf
Виробник: KOINO
Description: 30mm KEY SELECTOR SWITCH
Features: IP40
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Mounting Type: Panel Mount
Circuit: DPST-NO/NC
Switch Function: On-Off, Off-On
Operating Temperature: -25°C ~ 50°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Flat Key
Angle of Throw: 45°
Key Removable Positions: All
Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.00mm Dia
Contact Material: Copper Silver Alloy
Contact Timing: Not Specified
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Positions: 3
Написати відгук
Description: 30mm KEY SELECTOR SWITCH, Features: IP40, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Circuit: DPST-NO/NC, Switch Function: On-Off, Off-On, Operating Temperature: -25°C ~ 50°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Flat Key, Angle of Throw: 45°, Key Removable Positions: All, Panel Cutout Dimensions: Circular - 25.00mm Dia, Contact Material: Copper Silver Alloy, Contact Timing: Not Specified, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Positions: 3.