KST-110E4-0001
KST-110E4-0001 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
-2.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: 110mm 42 KST-110E4-0001 1.2 6.8
Packaging: Case
Voltage - Rated: 8.43VDC
Size / Dimension: Square - 4.330" x 4.333" (110.00mm x 110.00mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 2265.79 / 16000
Diameter - Shaft: 0.740" (19.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.496" (38.00mm)
NEMA Frame Size: 42
Current Rating (Amps): 6.8 A
Coil Resistance: 1.24 Ohms
Steps per Revolution: 300.0
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: 110mm 42 KST-110E4-0001 1.2 6.8, Packaging: Case, Voltage - Rated: 8.43VDC, Size / Dimension: Square - 4.330" x 4.333" (110.00mm x 110.00mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Step Angle: 1.8°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 2265.79 / 16000, Diameter - Shaft: 0.740" (19.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.496" (38.00mm), NEMA Frame Size: 42, Current Rating (Amps): 6.8 A, Coil Resistance: 1.24 Ohms, Steps per Revolution: 300.0.