KST-130E4-0001
KST-130E4-0001 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
kst-130e4-0001.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: 130mm 52 KST-130E4-0001 1.2 8.5
Packaging: Case
Voltage - Rated: 8.40VDC
Size / Dimension: Square - 5.118" x 5.118" (130.00mm x 130.00mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 4956 / 35000
Diameter - Shaft: 0.940" (24.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.732" (44.00mm)
NEMA Frame Size: 52
Current Rating (Amps): 8.5 A
Coil Resistance: 0.99 Ohms
Steps per Revolution: 300.0
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: 130mm 52 KST-130E4-0001 1.2 8.5, Packaging: Case, Voltage - Rated: 8.40VDC, Size / Dimension: Square - 5.118" x 5.118" (130.00mm x 130.00mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Step Angle: 1.8°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 4956 / 35000, Diameter - Shaft: 0.940" (24.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.732" (44.00mm), NEMA Frame Size: 52, Current Rating (Amps): 8.5 A, Coil Resistance: 0.99 Ohms, Steps per Revolution: 300.0.