KST-28D18-0001
KST-28D18-0001 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
kst-28d18-0001.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: 28mm 11 KST-28D18-0001 1.8 0.7 0
Packaging: Case
Voltage - Rated: 3.15VDC
Size / Dimension: Square - 1.110" x 1.110" (28.20mm x 28.20mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 8.5 / 60
Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.906" (23.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.591" (15.00mm)
NEMA Frame Size: 11
Current Rating (Amps): 0.7 A
Coil Resistance: 4.5 Ohms
Steps per Revolution: 200.0
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 28mm 11 KST-28D18-0001 1.8 0.7 0, Packaging: Case, Voltage - Rated: 3.15VDC, Size / Dimension: Square - 1.110" x 1.110" (28.20mm x 28.20mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Step Angle: 1.8°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 8.5 / 60, Diameter - Shaft: 0.197" (5.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.906" (23.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.591" (15.00mm), NEMA Frame Size: 11, Current Rating (Amps): 0.7 A, Coil Resistance: 4.5 Ohms, Steps per Revolution: 200.0.