KST-35D26-0001
KST-35D26-0001 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
kst-35d26-0001.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: 35mm 14 KST-35D26-0001 1.8 1 0.2
Packaging: Case
Voltage - Rated: 4.32VDC
Size / Dimension: Square - 1.378" x 1.378" (35.00mm x 35.00mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 34 / 240
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 1.023" (26.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.787" (20.00mm)
NEMA Frame Size: 14
Current Rating (Amps): 1 A
Coil Resistance: 4.35 Ohms
Steps per Revolution: 200.0
на замовлення 999 шт:
Написати відгук
Description: 35mm 14 KST-35D26-0001 1.8 1 0.2, Packaging: Case, Voltage - Rated: 4.32VDC, Size / Dimension: Square - 1.378" x 1.378" (35.00mm x 35.00mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Step Angle: 1.8°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 34 / 240, Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm), Mounting Hole Spacing: 1.023" (26.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.787" (20.00mm), NEMA Frame Size: 14, Current Rating (Amps): 1 A, Coil Resistance: 4.35 Ohms, Steps per Revolution: 200.0.