KST-57D23-0002
KST-57D23-0002 Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
kst-57d23-0002.pdf
Виробник: Guangdong Kaifull Electronics Technology Co., Ltd.
Description: 57mm 23 KST-57D23-0002 1.8 3 0.5
Packaging: Case
Voltage - Rated: 2.25VDC
Size / Dimension: Square - 2.220" x 2.220" (56.40mm x 56.40mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C
Step Angle: 1.8°
Torque - Holding (oz-in / mNm): 85 / 600.23
Diameter - Shaft: 0.250" (6.35mm)
Mounting Hole Spacing: 1.856" (47.14mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.811" (20.60mm)
NEMA Frame Size: 23
Current Rating (Amps): 3 A
Coil Resistance: 0.75 Ohms
Steps per Revolution: 200.0
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 57mm 23 KST-57D23-0002 1.8 3 0.5, Packaging: Case, Voltage - Rated: 2.25VDC, Size / Dimension: Square - 2.220" x 2.220" (56.40mm x 56.40mm), Operating Temperature: -10°C ~ 50°C, Step Angle: 1.8°, Torque - Holding (oz-in / mNm): 85 / 600.23, Diameter - Shaft: 0.250" (6.35mm), Mounting Hole Spacing: 1.856" (47.14mm), Length - Shaft and Bearing: 0.811" (20.60mm), NEMA Frame Size: 23, Current Rating (Amps): 3 A, Coil Resistance: 0.75 Ohms, Steps per Revolution: 200.0.