Продукція > IGUS > KSTM-GT-40
KSTM-GT-40
KSTM-GT-40 IGUS
igubal_KSTM_GT_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_KSTM_GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: pillow block; Øint: 40mm; iglidur® J; lubricant-free
Mechanical elements features: lubricant-free
Enclosure material: RN33
Internal diameter: 40mm
Height: 79mm
Thickness: 48.5mm
Width: 120.5mm
Type of bearing: pillow block
Material: iglidur® J
Manufacturer series: igubal®
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис KSTM-GT-40 IGUS
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: pillow block; Øint: 40mm; iglidur® J; lubricant-free, Mechanical elements features: lubricant-free, Enclosure material: RN33, Internal diameter: 40mm, Height: 79mm, Thickness: 48.5mm, Width: 120.5mm, Type of bearing: pillow block, Material: iglidur® J, Manufacturer series: igubal®.