Продукція > IGUS > KSTM-GT40 GT
KSTM-GT40 GT
KSTM-GT40 GT IGUS
igubal_KSTM_GT_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_KSTM_GT_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: pillow block; Øint: 40mm; lubricant-free; igubal®; H: 80mm
Mechanical elements features: lubricant-free
Internal diameter: 40mm
Height: 80mm
Width: 120.5mm
Type of bearing: pillow block
Manufacturer series: igubal®
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: pillow block; Øint: 40mm; lubricant-free; igubal®; H: 80mm, Mechanical elements features: lubricant-free, Internal diameter: 40mm, Height: 80mm, Width: 120.5mm, Type of bearing: pillow block, Manufacturer series: igubal®.