Продукція > KYOCERA AVX > KT1612A26000ACW18TBN
KT1612A26000ACW18TBN KYOCERA AVX
kt1612a_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: Resonators and Generators
Description: TXCO; 26MHz; -30÷85°C; SMD; 1.65x1.25x0.55mm; 1.8VDC
Type of quartz: TXCO
Frequency: 26MHz
Operating temperature: -30...85°C
Mounting: SMD
Body dimensions: 1.65x1.25x0.55mm
Operating voltage: 1.8V DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: TXCO; 26MHz; -30÷85°C; SMD; 1.65x1.25x0.55mm; 1.8VDC, Type of quartz: TXCO, Frequency: 26MHz, Operating temperature: -30...85°C, Mounting: SMD, Body dimensions: 1.65x1.25x0.55mm, Operating voltage: 1.8V DC.