Продукція > KYOCERA AVX > KT1612A26000ECW18TBA
KT1612A26000ECW18TBA
KT1612A26000ECW18TBA KYOCERA AVX
KT1612A26000ECW18TBA.PDF
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 1.5mA
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 1.5mA, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.