Продукція > KYOCERA AVX > KT3225R40000ECV28TBA
KT3225R40000ECV28TBA
KT3225R40000ECV28TBA KYOCERA AVX
KT3225R40000ECV28TBA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.