Продукція > KYOCERA AVX > KT7050A24576KAW33TAD
KT7050A24576KAW33TAD
KT7050A24576KAW33TAD KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 24.5760MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KT7050A24576KAW33TAD KT7050A24576KAW33TAD Виробник : KYOCERA AVX kt7050_e-3180281.pdf TCXO Oscillators 24.576MHz 3.3Volts -40C +85C 7x5mm