Продукція > CHEMI-CON > KTF251B154M32NLT00
KTF251B154M32NLT00
KTF251B154M32NLT00 Chemi-Con
NTS_NTF_Series_E1002W.pdf
Виробник: Chemi-Con
Description: CAP CER 0.15UF 250V X7R 1210
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 250V X7R 1210, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KTF251B154M32NLT00 KTF251B154M32NLT00 Виробник : United Chemi-Con ce-ntsntf-e-170401-1131026.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15uF 250V 20% X7R 1000 Temp Cycles