Продукція > KOINO > KTM-3M10S-D12
KTM-3M10S-D12
KTM-3M10S-D12 KOINO
sub_view.php?idx=10025596
Виробник: KOINO
Description: RELAY TIME DELAY 200~230VAC(50/6
Packaging: Bulk
Delay Time: Fixed, 10 Sec
Mounting Type: Socketable
Function: On-Delay
Circuit: 4PDT (4 Form C)
Termination Style: Plug In, 14 Pin
Voltage - Supply: 12VDC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 220VAC/30VDC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Hand Dial
Timing Initiate Method: Input Voltage
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 200~230VAC(50/6, Packaging: Bulk, Delay Time: Fixed, 10 Sec, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: 4PDT (4 Form C), Termination Style: Plug In, 14 Pin, Voltage - Supply: 12VDC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 220VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage.