Продукція > KOINO > KTM-3M3S-D12
KTM-3M3S-D12
KTM-3M3S-D12 KOINO
Timer.pdf
Виробник: KOINO
Description: RELAY TIME DELAY 200~230VAC(50/6
Packaging: Bulk
Delay Time: Fixed, 3 Sec
Circuit: 4PDT (4 Form C)
Termination Style: Plug In, 14 Pin
Voltage - Supply: 12VDC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 220VAC/30VDC
Написати відгук
Description: RELAY TIME DELAY 200~230VAC(50/6, Packaging: Bulk, Delay Time: Fixed, 3 Sec, Mounting Type: Socketable, Function: On-Delay, Circuit: 4PDT (4 Form C), Termination Style: Plug In, 14 Pin, Voltage - Supply: 12VDC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 220VAC/30VDC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Hand Dial, Timing Initiate Method: Input Voltage.