KTM-AM11E
KTM-AM11E KOINO
sub_view.php?idx=10028314
Виробник: KOINO
Description: RELAY TIME DELAY 24~240VAC(50/60
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.05 Sec ~ 300 Hrs
Mounting Type: Panel Mount
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: SPDT (1 Form C) x 2
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 250VAC