KTPS10-24005WA
KTPS10-24005WA Volgen + Furuno
KTPS10_Series_Ds.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: IEC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: IEC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 60950-1.