Продукція > VOLGEN + FURUNO > KTPS120-15080-VI
KTPS120-15080-VI Volgen + Furuno
KTPS120-VI_Series_Ds.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 120W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 15V
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 8A
Region Utilized: International
Power (Watts): 120 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 120W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 15V, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 8A, Region Utilized: International, Power (Watts): 120 W.