Продукція > VOLGEN + FURUNO > KTPS24-05940MP-VI-P1
KTPS24-05940MP-VI-P1
KTPS24-05940MP-VI-P1 Volgen + Furuno
KTPS24%20Series%20Datasheet.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm)
Voltage - Output: 5.9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
Power (Watts): 24 W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 24W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm), Voltage - Output: 5.9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, RCM, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, Power (Watts): 24 W.