Продукція > VOLGEN + FURUNO > KTPS24-12020DT-2P-VI-P1
KTPS24-12020DT-2P-VI-P1
KTPS24-12020DT-2P-VI-P1 Volgen + Furuno
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.46" L x 1.97" W x 1.34" H (88.0mm x 50.0mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Power (Watts): 24 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 24W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.46" L x 1.97" W x 1.34" H (88.0mm x 50.0mm x 34.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, GS, PSE, UL, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, Power (Watts): 24 W.