Продукція > VOLGEN + FURUNO > KTPS36-240150MP-VI-P2
KTPS36-240150MP-VI-P2
KTPS36-240150MP-VI-P2 Volgen + Furuno
KTPS36MP-VI_Series_Ds.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.11" L x 1.38" W x 2.60" H (79.0mm x 35.0mm x 66.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: IEC
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.11" L x 1.38" W x 2.60" H (79.0mm x 35.0mm x 66.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: IEC, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 36 W, Standard Number: 62368-1.