Продукція > OMEGA > KTSS-HH-24
KTSS-HH-24
KTSS-HH-24 Omega
JTSS-HH.pdf
Виробник: Omega
Description: GENERAL PURPOSE THERMOCOUPLE PRO
Packaging: Bulk
Type: K-Type Thermocouple
Usage: Air, Gas
Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded
Cable Length: 60.000" (1524.00mm)
Cable Insulation: Plastic
Plug Color: Yellow
Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug)
Probe Length: 24.000" (609.60mm)
Probe Material: Stainless Steel
Probe Temperature Range: 32 ~ 1958°F (0 ~ 1070°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GENERAL PURPOSE THERMOCOUPLE PRO, Packaging: Bulk, Type: K-Type Thermocouple, Usage: Air, Gas, Tip Type: Immersion / Penetration, Rounded, Cable Length: 60.000" (1524.00mm), Cable Insulation: Plastic, Plug Color: Yellow, Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug), Probe Length: 24.000" (609.60mm), Probe Material: Stainless Steel, Probe Temperature Range: 32 ~ 1958°F (0 ~ 1070°C).