KUB4812QB-10A
KUB4812QB-10A Mornsun America, LLC
KUB4812QB-10A.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC DC CONVERTER,10A,12VDC
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 2.33" L x 1.48" W x 0.51" H (59.2mm x 37.6mm x 13.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 282 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 96
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER,10A,12VDC, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 2.33" L x 1.48" W x 0.51" H (59.2mm x 37.6mm x 13.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 16V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1.