KUB4824QB-10A
KUB4824QB-10A Mornsun America, LLC
KUB4824QB-10A.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: NON-ISOLATED POL MODULE DC DC C
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 2.33" L x 1.48" W x 0.51" H (59.2mm x 37.6mm x 13.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 30V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NON-ISOLATED POL MODULE DC DC C, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 2.33" L x 1.48" W x 0.51" H (59.2mm x 37.6mm x 13.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 30V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1.