KUB4836EB-10A
KUB4836EB-10A Mornsun America, LLC
KUB4836EB-10A.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: NON-ISOLATED POL MODULE DC DC C
Features: Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.39" L x 0.98" W x 0.50" H (60.8mm x 25.0mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NON-ISOLATED POL MODULE DC DC C, Features: Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.39" L x 0.98" W x 0.50" H (60.8mm x 25.0mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 36V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.