KUB4848EBF-10A
KUB4848EBF-10A Mornsun America, LLC
KUB4848EBF-10A.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: NON-ISOLATED MODULE DC DC CONVER
Features: Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tray
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.39" L x 1.45" W x 0.50" H (60.8mm x 36.8mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 14.5V
Voltage - Output 1: 48V
Power (Watts): 480 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NON-ISOLATED MODULE DC DC CONVER, Features: Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.39" L x 1.45" W x 0.50" H (60.8mm x 36.8mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 14.5V, Voltage - Output 1: 48V, Power (Watts): 480 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.