KUEP-3DT5-24
KUEP-3DT5-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_KUEP_series_relay_datasheet_1216-727697.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays SPST-NO-DM 10A 24VDC GEN PURPOSE RELAY
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 51 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 150VDC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 1500VA.
Інші пропозиції KUEP-3DT5-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUEP-3DT5-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUEP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 51 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 150VDC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC