KUGP-12D15-12
KUGP-12D15-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=KUIP_KUGP_series_relay_datasheet&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PST 10A 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays DPST-NO 10A 24VDC GEN PURPOSE RELAY.
Інші пропозиції KUGP-12D15-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KUGP-12D15-12 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_KUIP_KUGP_series_relay_datasheet_0811[1]-1210631.pdf General Purpose Relays DPST-NO 10A 24VDC GEN PURPOSE RELAY